Eba TV İlkokul - Ortaokul - Lise Ders Programı
Eba TV İlkokul - Ortaokul - Lise Ders Programı

Eba TV İlkokul - Ortaokul - Lise Ders Programı

23 Mart itibariyle Uzaktan Eğitime başlayan tüm öğrencilerimiz için Canlı yayın yapan EBA TV günlük ders yayınlarına başladı.

İlkokul, ortaokul ve lise olarak 3 kanal birden yayına başlayan EBA TV'yi kuramayanlar için Eba TV nasıl kurulur sayfamızda anlattık. Gelelim asıl konumuz olan EBA TV ders programına. Yeni haftanın ders programına hemen altta yeralan tablolardan ulaşabilirsiniz. 

Eba TV İlkokul Ders Programı

Eba TV İlkokul ders programını aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz. 

Eba TV Ders Programı

Ortaokul Ders Programı

Eba TV ortaokul ders programını aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz. 

Eba TV Ders Programı

Lise Ders Programı

Eba TV Lise ders programını aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz. 

Eba TV Ders Programı

Mobil cihazlarda zaman zaman yazılar küçük görünebilir. İsterseniz resimleri yakınlaştırıp inceleyebilir, isterseniz pdf formatını cihazınıza indirebilirsiniz. 

Eba TV Ders Programı İndir >

Yayınlarına 30 Nisan'a kadar devam etme kararı alan EBA Tv günlük yayın akışı, diğer bir deyişle Eba ders programı güncel olarak bu sayfada yayınlanmaya devam edecek. Her hafta yeni program bu sayfada. Bu sayfayı sık kullanılanlara ekleyerek hızlıca ders programına ulaşabilirsiniz. 

Eba Tv her ne kadar bir çok konuda eleştiriler alsa da şimdilik bu işi iyi göğüslüyor. Öğrenci sayısı ve çeşitliliği dikkate alındığında müfredat doğrultusunda tüm okullar için ortak videolar ile yapılabileceklerin en iyisi yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

MEB elinden geleni yapıyor fakat bu aşama velilere de büyük görev düşüyor. Peki ne yapmalılıyız? Öğrencilerimize ders takibi konusunda destek olmalı, ders tekrarları yaptırılmalı ve ek kaynaklar ile desteklemeliyiz.

Bu süreçte birlik olmalıyız. Hepimiz taşın altına elini koymalı ve yapılan çalışmalara destek olmalıyız.   

Bu yazı 24 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.
Şunlar da Hoşunuza Gidebilir!
Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?