Okullar Ne Zaman Açılacak? 31 Mayısa Kadar Uzaktan Eğitime Devam

Okullar Ne Zaman Açılacak? 31 Mayısa Kadar Uzaktan Eğitime Devam

Okullar Ne Zaman Açılacak? 31 Mayısa kadar uzaktan eğitime devam kararı alan MEB, okulların ne zaman açıklanacağına dair bazı açıklamalarda bulundu. 

Okulların ne zaman açılacağı, örgün eğitime ne zaman geçileceğine dair net bilgiler vermeyen MEB, tüm sınıflar için uzaktan eğitimi 31 mayısa kadar uzattığını duyurdu. 

Yapılan açıklama da okulların 1 Haziran'da açılıp açılmayacağına dair net bir bilgi verilmemesi, eğer bu tarihte okullar açılırsa söylemi akıllara uzaktan eğitimin uzayacağı yada 2020 yılı eğitim öğretim yılının bu şekilde sonlanıp sonlanmayacağı konusunda sorularını getirdi. 

Sizce 1 Haziranda Okullar Açılır mı?

MemurSoruyor.net adresinde bu soruya cevap arıyoruz. Hemen üstteki linke tıklayarak bu konuda fikirlerinizi belirtebilirsiniz. 

OKULLARIN AÇILMASIYLA TELAFİ EĞİTİMİ OLACAK MI?

Bu sürecin devamı için aynı zamanda telafi eğitimlerinin olup olmayacağı da konuşulmaya başlandı. Sizce telafi eğitimleri olur mu?

Soru Cevap platformumuzda benzer konuları tartışmak için sizleri de bekliyoruz. Süreci en iyi şekilde yönetmek için sıkı çalışmaya devam ediyoruz. Gelişmeleri sizler için yakından takip ediyoruz.

Bu yazı 30 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.
Şunlar da Hoşunuza Gidebilir!
Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?